PLNĚNÍ NOMINAČNÍCH KRITÉRIÍ PŘED MISTROVSTVÍM ČR

3.6.2024 Sportovní novinky

Atleti naší školy testovali formu před Mistrovstvím ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze, což je pro většinu z nich vrchol sezóny mládeže. Z krajského šampionátu tak dovezli mnoho medailí, ale především se spousta z nich raduje z dosažených nominačních výkonů a postupových pozic právě pro zmíněné MČR. Naopak někteří žáci nebyli vidět a s již splněným limitem se věnují sportovní přípravě a ladí formu.

  1. místa - Tatiana Kaplanová (100m), Sára Hynková (100m), Viktorie Bajerová (100mpř), Jakub Racek (110mpř), Elena Skřivánková (skok otyči), Jiří Winkler (skok daleký), Kateřina Dariusová (skok daleký, trojskok), Kamila Vondráčková (trojskok), Lucie Kvapilová (trojskok), Ema Kloutvorová (vrh koulí, hod oštěpem), Daniela Hořejší (vrh koulí, hod kladivem), Kateřina Hanušová (hod diskem), Eliška Lipská (hod diskem), František Socha (hod oštěpem)
  2. místa - Andrea Dolenská (400m), Frantiček Socha (110mpř, vrh koulí), Viktorie Bajerová (300mpř), Václav Maloch (2000mpř), Lucie Kvapilová (skok daleký), Karolína Baťková (trojskok), Rozálie Horská (hod diskem), Ema Kloutvorová (hod diskem), Adam Juliš (hod diskem)
  3. místa - Andrea Dolenská (200m), Karolína Baťková (100mpř), Adéla Dvořáková (vrh koulí), Adam Juliš (vrh koulí)