262728293031

Sobota 24. srpna 2019

AtlasŠkolství - kam na střední školu

Velká cena Pardubic v plavání

Víkendové plavecké závody v Pardubicích, které byly součástí 2. kola Českého poháru, přilákala na 550 plavců z Česka, Slovenska, Německa, Maďarska a Španělska. Na startu byla nejen kompletní česká špička, ale i skvělí zahraniční plavci s olympijskými zkušenostmi.
Naši plavci se neztratili. Tradičně nejvýše se umístila Lída Štěpánková, která byla třetí na 50 m prsa a stejné místo obsadila i na dvojnásobné trati, byť postupovala z 1. místa. Velké zlepšení prokázala i Kačka Apltauerová, která třikrát postoupila do finále „B“ na 50, 100 a 200 m znak a vylepšila si nejlepší letošní časy na 50 M, 50 Z, 100 Z  a 200 Z. Další zlepšení jsme zaznamenali i u Kačky Avramové na 50 M a 50 Z. Kačka Burianová postoupila do „A“ finále na 50 M a na dvojnásobné trati obsadila 9. místo a plavala finále „B“.