252627282930

Středa 13. listopadu 2019

AtlasŠkolství - kam na střední školu

ÚSPĚŠNÝ START NA MSJ PRO LÍDU ŠTĚPÁNKOVOU

Koncem prázdnin startovala Lída Štěpánková na 7. mistrovství světa juniorů , které se za účasti 157 států konalo v metropoli Maďarska v Budapešti. Lída absolvovala všechny prsařské tratě. Nejprve startovala na 50 m trati, kde v rozplavbách zaplavala čas 31,88 a obsadila 10. místo. V odpoledním semifinále čas i umístění zopakovala 🙂   O dva dny později startovala na stometrové trati a tentokrát čas 1:09,68 stačil na 14.místo a další postup do semifinále. Odpoledne zaplavala čas1:09,99 a bylo z toho „až“ 16.místo. Náladu ji však výrazně změnila až 200 P, která přišla na řadu poslední den. Výsledný čas 2:30,12 je lepší než osobní rekord o pět vteřin. Od postupu do finále ji dělilo 1,69 s a v tak vyrovnané konkurenci obsadila 17.místo. A to byla tečka za její letošní úspěšnou sezónou.