2728293031

Středa 22. května 2019

AtlasŠkolství - kam na střední školu

FAMÓZNÍ BĚH LADY VONDROVÉ

Ostravská hala přivítala 16-17. února nejlepší atlety na halovém mistrovství ČR v atletice. Jedním z vrcholů šampionátu bylo finále žen v běhu na 400m.  V něm předvedla skvělý  výkon Lada Vondrová, která zvítězila ve fantastickém čase 52,67 a znovu vylepšila své maximum. V přímém souboji jednoznačně porazila ikonu české atletiky Zuzanu Hejnovou (53,03) a potvrdila pozici naší nejlepší čtvrtkařky. V Ostravě úspěšně závodili i další atleti SG. Ve finále na 800m si doběhl  Daniel Urban pro výborné 4. místo v osobním rekordu 1:50,83, Natka Coufalová  vybojovala 7. místo ve skoku dalekém rovněž v  novém osobáku 560 cm a na celkovém  8. místě v běhu na 400m skončil Ondra Holub v čase 48,51, což pro něj znamená také nový osobní rekord.