31

Čtvrtek 13. prosince 2018

AtlasŠkolství - kam na střední školu

Prázdninové představení L.Vondrové a D.Ryby

V hlavním městě Německa Berlíně  se v době  6. – 12. srpna uskutečnilo mistrovství Evropy v atletice. V konkurenci nejlepších atletů kontinentu se úspěšně prezentovala také osmnáctiletá atletka naší školy Lada Vondrová. Startovala v běhu na 400m, kde dosáhla nejlepšího času z českých reprezentantek a výkonem 53,21 si vytvořila nový osobní rekord.
Evropskému šampionátu předcházelo koncem července atletické mistrovství ČR mužů a žen. Konalo se v Kladně a mezi dospělými se tam výrazně  prosadili Lada Vondrová a David Ryba. Oba získali cenné kovy, David stříbro na 110mpř v čase 14,22 a Lada bronz na 400m 53,72. Ve finále byla také Natálie Coufalová, která v dálce vybojovala 7. místo za výkon 541 cm. Gratulujeme.