27282930

Sobota 25. listopadu 2017

AtlasŠkolství - kam na střední školu

ATLETIČTÍ REPREZENTANTI

Velmi úspěšné bylo vystoupení atletů SG na juniorském mezistátním utkání mezi družstvy ČR, Slovenska, Maďarska a Slovinska, které se uskutečnilo 6. července na Slovensku v Trnavě.   Ondřej Holub, Lada Vondrová, Anna Šuhájková a David Ryba (na snímku zleva) se velkou měrou podíleli na celkovém vítězství českého týmu. Lada vyhrála 400m (54,86) a byla členkou vítězné štafety 4x400m, Anna doběhla druhá na 100m (11,93) i na 200m (24,01), David byl třetí na 110mpř (13,83) a Ondřej běžel ve vítězné štafetě chlapců 4x 400m a vyhrál vložený závod na 400m (49,47).

A další potěšitelnou zprávou je, že všichni čtyři doplněni Ondřejem Kopeckým byli nominováni na juniorské mistrovství Evropy, které proběhne ve dnech 20-23. července v italském Grossetu. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!